עבד-אלמאלכ דהאמשה

עבד-אלמאלכ דהאמשה

ועדות

  • הכנסת ה-16 מ-05/05/2003 עד 17/04/2006

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-09/06/2003 עד 17/04/2006

    המדע והטכנולוגיה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לאינטרנט וטכנולוגיית המידע

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 09/06/2003

    לענייני מחקר ופיתוח מדעי וטכנולוגי

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    רע"מ-הרשימה הערבית המאוחדת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    רע"ם

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    מד"ע-רע"ם

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים