שרה דורון

שרה דורון

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    הליכוד

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-10 מ-10/10/1983 עד 13/09/1984

    שרה

  • הכנסת ה-10 מ-05/07/1983 עד 10/10/1983

    שרה

קוד המקור של הנתונים