יחיאל דובדבני (ויינשל)

יחיאל דובדבני (ויינשל)

סיעות

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

  • הכנסת ה-0 מ-04/05/1948 עד 10/02/1949

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

ועדות

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים