צבי גרשוני

צבי גרשוני

סיעות

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 01/09/1976

    המערך

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המערך

ועדות

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 01/09/1976

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הכלכלה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים