אלעזר גרנות

אלעזר גרנות

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    מפלגת הפועלים המאוחדת

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    המערך

ועדות

  • הכנסת ה-11 מ-29/10/1985 עד 19/11/1988

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-27/03/1985 עד 11/11/1985

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-22/10/1984 עד 26/02/1985

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים