אברהם גרנות (גרנובסקי)

אברהם גרנות (גרנובסקי)

ועדות

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    הכספים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 10/09/1951

    המפלגה הפרוגרסיבית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    המפלגה הפרוגרסיבית

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים