פסח גרופר

פסח גרופר

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-15/03/1990 עד 13/07/1992

    המפלגה הליברלית החדשה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 14/03/1990

    הליכוד

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 20/11/1988

    הליכוד

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    הליכוד

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 15/06/1992

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-05/06/1985 עד 19/11/1988

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-22/10/1984 עד 19/11/1988

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-10 מ-10/10/1983 עד 13/09/1984

    שר

  • הכנסת ה-10 מ-11/08/1981 עד 10/10/1983

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים