אליהו משה גנחובסקי

אליהו משה גנחובסקי

ועדות

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    תורה ועבודה הפועל המזרחי

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    החזית הדתית המאוחדת

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים