מרים גלזר-תעסה

מרים גלזר-תעסה

ועדות

  • הכנסת ה-11 מ-28/11/1984 עד 21/11/1988

    העליה והקליטה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-28/11/1984 עד 19/11/1988

    העליה והקליטה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    העבודה והרווחה

    חברת ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    העבודה והרווחה

    חברת ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-10 מ-10/10/1983 עד 13/08/1984

    החינוך

    סגנית שר

  • הכנסת ה-10 מ-11/08/1981 עד 10/10/1983

    החינוך

    סגנית שר

קוד המקור של הנתונים