אריה גמליאל

אריה גמליאל

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-26/06/2001 עד 17/02/2003

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/11/2000 עד 11/07/2001

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-16/11/1999 עד 14/11/2000

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-29/07/1992 עד 17/06/1996

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-03/11/1993 עד 17/06/1996

    המיוחדת למאבק בנגע בסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-07/11/1994 עד 17/06/1996

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 13/07/1992

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-14 מ-13/09/1998 עד 06/07/1999

    לענייני דתות

    סגן שר

  • הכנסת ה-14 מ-25/02/1998 עד 13/09/1998

    לענייני דתות

    סגן שר

  • הכנסת ה-14 מ-24/08/1997 עד 20/01/1998

    לענייני דתות

    סגן שר

  • הכנסת ה-14 מ-13/08/1997 עד 22/08/1997

    לענייני דתות

    סגן שר

  • הכנסת ה-14 מ-13/08/1996 עד 12/08/1997

    לענייני דתות

    סגן שר

  • הכנסת ה-13 מ-29/07/1992 עד 09/09/1993

    הבינוי והשיכון

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים