ישראל גורי (גורפינקל)

ישראל גורי (גורפינקל)

ועדות

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-26/01/1954 עד 29/06/1955

    הכספים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-24/12/1952 עד 26/01/1954

    הכספים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-08/10/1951 עד 24/12/1952

    הכספים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-01/11/1950 עד 08/10/1951

    הכספים

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 17/09/1965

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים