יצחק גולן (גולדשטיין)

יצחק גולן (גולדשטיין)

ועדות

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    הכספים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-8 מ-10/03/1974 עד 13/06/1977

    המפלגה הליברלית העצמאית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המפלגה הליברלית העצמאית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-11/01/1966 עד 17/11/1969

    המפלגה הליברלית העצמאית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    המפלגה הליברלית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    המפלגה הפרוגרסיבית

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים