דוד גולומב

דוד גולומב

ועדות

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הכספים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    התנועה הדמוקרטית לשינוי

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-09/12/1968 עד 17/11/1969

    המערך

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים