יוסף גולדשמידט

יוסף גולדשמידט

ועדות

  • הכנסת ה-7 מ-11/05/1971 עד 21/01/1974

    החוקה חוק ומשפט

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-11/05/1971 עד 21/01/1974

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-7 מ-15/12/1969 עד 21/01/1974

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-7 מ-22/12/1969 עד 01/09/1970

    הפנים

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים