פנחס גולדשטיין

פנחס גולדשטיין

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-15/03/1990 עד 13/07/1992

    מפלגה ליברלית חדשה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 14/03/1990

    הליכוד

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    הליכוד

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-12 מ-20/11/1990 עד 13/07/1992

    סגן שר

  • הכנסת ה-12 מ-02/07/1990 עד 20/11/1990

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים