אלי גולדשמידט

אלי גולדשמידט

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 15/02/2001

    ישראל אחת

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    העבודה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 27/10/1999

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 15/02/2001

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-06/05/1998 עד 02/12/1998

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-21/07/1997 עד 14/01/1998

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-22/07/1996 עד 07/06/1999

    המיוחדת למאבק בנגע בסמים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-04/12/1995 עד 17/06/1996

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-04/08/1992 עד 17/06/1996

    המיוחדת לערוץ 2

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 17/06/1996

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-13 מ-22/07/1992 עד 06/12/1995

    הכספים

    חבר ועדה

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 15/02/2001

    הכספים

  • הכנסת ה-14 מ-08/07/1996 עד 23/07/1997

    הכלכלה

  • הכנסת ה-13 מ-04/12/1995 עד 17/06/1996

    הכנסת

קוד המקור של הנתונים