אהרן גולדשטיין

אהרן גולדשטיין

ועדות

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    גוש תנועת החרות-מפלגה ליברלית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    גוש תנועת החרות-מפלגה ליברלית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-5 מ-11/11/1963 עד 22/11/1965

    המפלגה הליברלית החדשה

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים