יוסף גולדברג

יוסף גולדברג

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-04/12/1990 עד 13/07/1992

    הליכוד

  • הכנסת ה-12 מ-15/03/1990 עד 03/12/1990

    המפלגה הליברלית החדשה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 14/03/1990

    הליכוד

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 13/07/1992

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים