גדעון גדות (פורמן)

גדעון גדות (פורמן)

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    הליכוד

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 15/06/1992

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 26/06/1991

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הכספים

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים