חיים גבתי (סוישץ`)

חיים גבתי (סוישץ`)

סיעות

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המערך

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/01/1966

    המערך

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-8 מ-10/03/1974 עד 03/06/1974

    שר

  • הכנסת ה-7 מ-01/09/1970 עד 10/03/1974

    שר

  • הכנסת ה-7 מ-22/12/1969 עד 27/07/1970

    שר

  • הכנסת ה-7 מ-15/12/1969 עד 10/03/1974

    שר

  • הכנסת ה-6 מ-17/03/1969 עד 17/11/1969

    שר

  • הכנסת ה-6 מ-12/01/1966 עד 17/03/1969

    שר

  • הכנסת ה-5 מ-09/11/1964 עד 22/12/1964

    שר

קוד המקור של הנתונים