ראובן ברקת (בורשטיין)

ראובן ברקת (בורשטיין)

סיעות

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 05/04/1972

    המערך

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    המערך

ועדות

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים