מיכה גולדמן

מיכה גולדמן

סיעות

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    מפלגת העבודה הישראלית

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    מפלגת העבודה הישראלית

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    מערך

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-13 מ-22/11/1995 עד 18/06/1996

    סגן שר

  • הכנסת ה-13 מ-04/08/1992 עד 22/11/1995

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים