פרץ (פריץ) ברנשטיין

פרץ (פריץ) ברנשטיין

ועדות

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    המפלגה הליברלית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    הציונים הכלליים

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    הציונים הכלליים

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    הציונים הכלליים

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    הציונים הכלליים

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-2 מ-26/01/1954 עד 29/06/1955

    התעשיה, המסחר והתעסוקה

    שר

קוד המקור של הנתונים