יצחק ברמן

יצחק ברמן

ועדות

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-20/07/1977 עד 11/03/1980

    הכנסת

    יו"ר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-10 מ-05/08/1981 עד 30/09/1982

    האנרגיה והתשתיות

    שר

קוד המקור של הנתונים