חיים בר-לב (ברוצלבסקי)

חיים בר-לב (ברוצלבסקי)

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המערך

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    המערך

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    המערך

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    המערך

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-23/10/1991 עד 13/07/1992

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-16/10/1990 עד 07/10/1991

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הכספים

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-12 מ-22/12/1988 עד 15/03/1990

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-20/10/1986 עד 22/12/1988

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-13/09/1984 עד 20/10/1986

    שר

  • הכנסת ה-8 מ-03/06/1974 עד 21/06/1977

    שר

  • הכנסת ה-8 מ-10/03/1974 עד 03/06/1974

    שר

  • הכנסת ה-8 מ-10/03/1974 עד 03/06/1974

    שר

  • הכנסת ה-7 מ-06/03/1972 עד 10/03/1974

    שר

קוד המקור של הנתונים