מיכאל בר-זוהר (יולוזרי)

מיכאל בר-זוהר (יולוזרי)

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 13/07/1992

    החינוך והתרבות

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 17/06/1992

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 08/06/1992

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 07/06/1989

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    המערך

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים