מרדכי בנטוב (גוטגלד)

מרדכי בנטוב (גוטגלד)

ועדות

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    הכלכלה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1951 עד 20/08/1951

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    מפלגת הפועלים המאוחדת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    מפלגת הפועלים המאוחדת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    מפלגת הפועלים המאוחדת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    מפלגת הפועלים המאוחדת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    מפלגת הפועלים המאוחדת

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-6 מ-12/01/1966 עד 17/11/1969

    השיכון

    שר

  • הכנסת ה-4 מ-17/12/1959 עד 02/11/1961

    הפיתוח

    שר

  • הכנסת ה-3 מ-07/01/1958 עד 17/12/1959

    הפיתוח

    שר

  • הכנסת ה-3 מ-03/11/1955 עד 07/01/1958

    הפיתוח

    שר

קוד המקור של הנתונים