שמעון בן-שלמה

שמעון בן-שלמה

ועדות

  • הכנסת ה-11 מ-10/02/1986 עד 19/11/1988

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-09/06/1987 עד 19/11/1988

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 10/02/1986

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    ש"ס

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים