מרדכי בן-פורת (קזז)

מרדכי בן-פורת (קזז)

ועדות

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 04/07/1982

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    הפנים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    תנועה להתחדשות ממלכתית - תל"ם

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    רשימת פועלי ישראל

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-10 מ-10/10/1983 עד 31/01/1984

    ראש הממשלה

    שר

  • הכנסת ה-10 מ-05/07/1982 עד 10/10/1983

    ראש הממשלה

    שר

קוד המקור של הנתונים