שלמה ישראל בן-מאיר (רוזנברג)

שלמה ישראל בן-מאיר (רוזנברג)

ועדות

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 04/04/1971

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 04/04/1971

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 04/04/1971

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 04/04/1971

    החוקה חוק ומשפט

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    הכספים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 04/04/1971

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-2 מ-14/08/1952 עד 15/08/1955

    המזרחי ודתיים בלתי מפלגתיים

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-6 מ-17/03/1969 עד 17/11/1969

    הפנים

    סגן שר

  • הכנסת ה-6 מ-17/01/1966 עד 17/03/1969

    הפנים

    סגן שר

  • הכנסת ה-5 מ-23/12/1964 עד 12/01/1966

    הפנים

    סגן שר

  • הכנסת ה-5 מ-24/03/1965 עד 12/01/1966

    הבריאות

    סגן שר

  • הכנסת ה-5 מ-01/07/1963 עד 22/12/1964

    הפנים

    סגן שר

  • הכנסת ה-5 מ-18/02/1963 עד 26/06/1963

    הפנים

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים