יהודה בן-מאיר (רוזנברג)

יהודה בן-מאיר (רוזנברג)

סיעות

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    המפד"ל

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    המפד"ל

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    המפד"ל

  • הכנסת ה-7 מ-04/04/1971 עד 21/01/1974

    המפד"ל

ועדות

  • הכנסת ה-10 מ-01/01/1984 עד 13/08/1984

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-11/05/1971 עד 21/01/1974

    הכספים

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-10 מ-10/10/1983 עד 26/12/1983

    סגן שר

  • הכנסת ה-10 מ-11/08/1981 עד 10/10/1983

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים