אליהו גבאי

אליהו גבאי

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/02/2009

    איחוד לאומי - מפד"ל

  • הכנסת ה-14 מ-20/01/1998 עד 07/06/1999

    מפלגה דתית לאומית

קוד המקור של הנתונים