גדעון בן-ישראל (פריזר)

גדעון בן-ישראל (פריזר)

ועדות

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1951 עד 04/09/1961

    ועדת העבודה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-5 מ-28/08/1962 עד 22/11/1965

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים