אריה בן-אליעזר (זברובסקי)

אריה בן-אליעזר (זברובסקי)

ועדות

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 29/01/1970

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    הכספים

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 29/01/1970

    גוש תנועת החרות-מפלגה ליברלית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    גוש תנועת החרות-מפלגה ליברלית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    תנועת החירות

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    תנועת החירות

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    תנועת החירות

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 06/07/1953

    תנועת החירות

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    תנועת החירות

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים