יצחק בן-אהרן (נוסבוים)

יצחק בן-אהרן (נוסבוים)

ועדות

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 11/05/1964

    אחדות העבודה - פועלי ציון

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    אחדות העבודה - פועלי ציון

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    אחדות העבודה - פועלי ציון

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    מפלגת הפועלים המאוחדת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    מפלגת הפועלים המאוחדת

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-5 מ-02/11/1961 עד 28/05/1962

    התחבורה התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים

    שר

  • הכנסת ה-4 מ-17/12/1959 עד 02/11/1961

    התחבורה התשתיות הלאומיות והבטיחות בדרכים

    שר

קוד המקור של הנתונים