צ`רלי-שלום ביטון

צ`רלי-שלום ביטון

ועדות

  • הכנסת ה-12 מ-29/10/1990 עד 13/07/1992

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-06/03/1990 עד 13/07/1992

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-24/01/1989 עד 15/06/1992

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 06/03/1990

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-27/12/1987 עד 19/11/1988

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-22/10/1984 עד 19/11/1988

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-25/12/1990 עד 13/07/1992

    הפנתרים השחורים

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 24/12/1990

    חזית דמוקרטית לשלום ולשוויון

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    חזית דמוקרטית לשלום ולשוויון

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    חזית דמוקרטית לשלום ולשוויון

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    חזית דמוקרטית לשלום ולשוויון

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים