עזמי בשארה

עזמי בשארה

ועדות

  • הכנסת ה-17 מ-16/05/2006 עד 24/04/2007

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/04/2007

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא האזנות הסתר

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-05/03/2003 עד 17/04/2006

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    לנושא זכויות נפגעי עבירה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    למעקב אחר יישום חוק שירות המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    למעקב אחר יישום חוק שירות המדינה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-16 מ-27/07/2005 עד 17/04/2006

    ועדת החקירה הפרלמנטרית בנושא: גילויי השחיתות בממשל

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 17/02/2003

    לענייני ביקורת המדינה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-14/07/1999 עד 16/10/2002

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 03/07/2002

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-04/02/1998 עד 07/06/1999

    המיוחדת לבחינת בעיית העובדים הזרים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 07/06/1999

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-16/07/1996 עד 07/06/1999

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-17 מ-17/04/2006 עד 24/04/2007

    בל"ד

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    בל"ד-ברית לאומית דמוקרטית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-16 מ-17/02/2003 עד 17/04/2006

    בל"ד-ברית לאומית דמוקרטית

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    בל"ד-ברית לאומית דמוקרטית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-21/12/1999 עד 17/02/2003

    בל"ד-ברית לאומית דמוקרטית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 21/12/1999

    בל"ד-ברית לאומית דמוקרטית

    יו"ר סיעה

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 21/12/1999

    בל"ד-ברית לאומית דמוקרטית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-08/03/1999 עד 07/06/1999

    בל"ד-ברית לאומית דמוקרטית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 08/03/1999

    חד"ש-בל"ד

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים