יוסף בורג

יוסף בורג

ועדות

  • הכנסת ה-11 מ-29/10/1986 עד 19/11/1988

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 15/12/1969

    המפד"ל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    חזית דתית לאומית

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    תורה ועבודה הפועל המזרחי

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    החזית הדתית המאוחדת

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-11 מ-23/12/1984 עד 05/10/1986

    לענייני דתות

    שר

  • הכנסת ה-10 מ-05/08/1981 עד 13/08/1984

    לענייני דתות

    שר

  • הכנסת ה-10 מ-05/08/1981 עד 13/08/1984

    הפנים

    שר

  • הכנסת ה-9 מ-20/06/1977 עד 05/08/1981

    הפנים

    שר

  • הכנסת ה-8 מ-30/10/1974 עד 13/06/1977

    הפנים

    שר

  • הכנסת ה-8 מ-29/07/1975 עד 04/11/1975

    הסעד

    שר

  • הכנסת ה-8 מ-10/03/1974 עד 03/06/1974

    הפנים

    שר

  • הכנסת ה-7 מ-01/09/1970 עד 10/03/1974

    הפנים

    שר

  • הכנסת ה-7 מ-15/12/1969 עד 01/09/1970

    הסעד

    שר

  • הכנסת ה-6 מ-12/01/1966 עד 17/11/1969

    הסעד

    שר

  • הכנסת ה-5 מ-02/11/1961 עד 22/11/1965

    הסעד

    שר

  • הכנסת ה-4 מ-17/12/1959 עד 02/11/1961

    הסעד

    שר

  • הכנסת ה-3 מ-07/01/1958 עד 01/07/1958

    הדואר

    שר

  • הכנסת ה-3 מ-03/11/1955 עד 07/01/1958

    הדואר

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-29/06/1955 עד 03/11/1955

    הדואר

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-26/01/1954 עד 29/06/1955

    הדואר

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-24/12/1952 עד 26/01/1954

    הדואר

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-08/10/1951 עד 24/12/1952

    הבריאות

    שר

קוד המקור של הנתונים