אריה בהיר (גלר)

אריה בהיר (גלר)

ועדות

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    הכלכלה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-6 מ-20/02/1967 עד 17/11/1969

    רשימת פועלי ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים