יצחק ארצי (הרציג)

יצחק ארצי (הרציג)

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    המערך

ועדות

  • הכנסת ה-11 מ-02/01/1985 עד 19/11/1988

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 02/12/1985

    הכלכלה

    חבר ועדה

קוד המקור של הנתונים