משה ארנס

משה ארנס

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 17/02/2003

    הליכוד

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    הליכוד

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    הליכוד

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 19/01/1982

    הליכוד

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    הליכוד

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-14 מ-27/01/1999 עד 06/07/1999

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-11/06/1990 עד 13/07/1992

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-22/12/1988 עד 11/06/1990

    שר

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 22/12/1988

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-18/04/1988 עד 21/11/1988

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-20/10/1986 עד 04/09/1987

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-13/09/1984 עד 20/10/1986

    שר

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 13/09/1984

    שר

  • הכנסת ה-10 מ-10/10/1983 עד 13/08/1984

    שר

  • הכנסת ה-10 מ-23/02/1983 עד 10/10/1983

    שר

קוד המקור של הנתונים