זלמן ארן (אהרונוביץ`)

זלמן ארן (אהרונוביץ`)

סיעות

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    המערך

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

ועדות

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 22/11/1965

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-6 מ-17/03/1969 עד 15/12/1969

    שר

  • הכנסת ה-6 מ-12/01/1966 עד 17/11/1969

    שר

  • הכנסת ה-5 מ-22/12/1964 עד 12/01/1966

    שר

  • הכנסת ה-5 מ-26/06/1963 עד 22/12/1964

    שר

  • הכנסת ה-4 מ-17/12/1959 עד 10/05/1960

    שר

  • הכנסת ה-3 מ-07/01/1958 עד 17/12/1959

    שר

  • הכנסת ה-3 מ-03/11/1955 עד 07/01/1958

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-29/06/1955 עד 03/11/1955

    שר

  • הכנסת ה-2 מ-26/01/1954 עד 29/06/1955

    שר

יו"ר ועדות

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    החוץ והבטחון

קוד המקור של הנתונים