שמחה ארליך

שמחה ארליך

סיעות

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 19/06/1983

    הליכוד

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    הליכוד

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    גוש תנועת החרות-מפלגה ליברלית

ועדות

  • הכנסת ה-8 מ-30/01/1974 עד 13/06/1977

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הפנים

    חבר ועדה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-10 מ-05/08/1981 עד 10/10/1983

    שר

  • הכנסת ה-10 מ-05/08/1981 עד 10/10/1983

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-9 מ-07/11/1979 עד 05/08/1981

    סגן ראש הממשלה

  • הכנסת ה-9 מ-20/06/1977 עד 05/08/1981

    שר

קוד המקור של הנתונים