יורם ארידור (ליברמן)

יורם ארידור (ליברמן)

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 20/11/1988

    הליכוד

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    הליכוד

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    הליכוד

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    הליכוד

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    גוש חרות ליברלים

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-10 מ-05/08/1981 עד 09/10/1983

    שר

  • הכנסת ה-9 מ-21/01/1981 עד 05/08/1981

    שר

  • הכנסת ה-9 מ-05/01/1981 עד 05/08/1981

    שר

  • הכנסת ה-9 מ-04/07/1977 עד 04/01/1981

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים