חיים אריאב (קרופסקי)

חיים אריאב (קרופסקי)

ועדות

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 16/06/1957

    הציונים הכלליים

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    הציונים הכלליים

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים