ראובן ארזי (צדרבוים)

ראובן ארזי (צדרבוים)

ועדות

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-7 מ-19/11/1969 עד 21/01/1974

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-6 מ-23/11/1965 עד 17/11/1969

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-6 מ-22/11/1965 עד 17/11/1969

    מפלגת הפועלים המאוחדת

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים