עוזי ברעם

עוזי ברעם

ועדות

  • הכנסת ה-15 מ-11/12/2000 עד 15/02/2001

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 15/02/2001

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-15 מ-19/07/1999 עד 04/07/2000

    החוקה, חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-21/07/1998 עד 07/06/1999

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-14 מ-03/07/1996 עד 15/07/1998

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-02/08/1990 עד 13/07/1992

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-29/10/1990 עד 02/06/1992

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-12 מ-23/01/1989 עד 07/10/1991

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-22/10/1984 עד 19/11/1988

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-18/08/1981 עד 13/08/1984

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    העליה והקליטה

    יו"ר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    העליה והקליטה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-20/07/1977 עד 07/03/1979

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-15 מ-07/06/1999 עד 15/02/2001

    ישראל אחת

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-14 מ-17/06/1996 עד 07/06/1999

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 17/06/1996

    העבודה

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    המערך

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-13 מ-22/11/1995 עד 18/06/1996

    התיירות

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-13/07/1992 עד 22/11/1995

    התיירות

    שר

  • הכנסת ה-13 מ-27/02/1995 עד 19/06/1995

    הפנים

    שר

קוד המקור של הנתונים