שושנה ארבלי-אלמוזלינו

שושנה ארבלי-אלמוזלינו

סיעות

  • הכנסת ה-12 מ-21/11/1988 עד 13/07/1992

    מערך

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    מערך

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    מערך

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    מערך

  • הכנסת ה-8 מ-21/01/1974 עד 13/06/1977

    מערך

  • הכנסת ה-7 מ-17/11/1969 עד 21/01/1974

    מערך

  • הכנסת ה-6 מ-17/01/1966 עד 17/11/1969

    מערך

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-11 מ-20/10/1986 עד 22/12/1988

    שרה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 20/10/1986

    סגנית שר

קוד המקור של הנתונים