עמי אסף (וילקומיץ`)

עמי אסף (וילקומיץ`)

ועדות

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 17/05/1963

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-4 מ-01/12/1959 עד 04/09/1961

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-3 מ-17/08/1955 עד 20/11/1959

    הפנים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-2 מ-18/09/1951 עד 15/08/1955

    הפנים ואיכות הסביבה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    החינוך והתרבות

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-1 מ-29/03/1949 עד 20/08/1951

    החוקה חוק ומשפט

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-5 מ-04/09/1961 עד 17/05/1963

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-4 מ-30/11/1959 עד 04/09/1961

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-3 מ-15/08/1955 עד 30/11/1959

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-2 מ-20/08/1951 עד 15/08/1955

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-1 מ-14/02/1949 עד 20/08/1951

    מפלגת פועלי ארץ ישראל

    חבר/ת סיעה

משרדים ממשלתיים

  • הכנסת ה-5 מ-06/11/1961 עד 17/05/1963

    החינוך

    סגן שר

  • הכנסת ה-4 מ-28/12/1959 עד 02/11/1961

    החינוך

    סגן שר

קוד המקור של הנתונים