יעקב ז`אק אמיר (אמזלג)

יעקב ז`אק אמיר (אמזלג)

ועדות

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הכספים

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-24/09/1984 עד 19/11/1988

    הכנסת

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-11 מ-22/10/1984 עד 04/02/1985

    החוץ והבטחון

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    הכלכלה

    חבר ועדה

  • הכנסת ה-9 מ-28/06/1977 עד 20/07/1981

    העבודה והרווחה

    חבר ועדה

סיעות

  • הכנסת ה-11 מ-13/08/1984 עד 21/11/1988

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-10 מ-20/07/1981 עד 13/08/1984

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-9 מ-13/06/1977 עד 20/07/1981

    המערך

    חבר/ת סיעה

  • הכנסת ה-8 מ-10/06/1974 עד 13/06/1977

    המערך

    חבר/ת סיעה

קוד המקור של הנתונים